Testo :
- 3 jaja
- 1 šolja jogurta
- 1 šolja šećera u prahu
- 1/2 kašičice sode bikarbone
- 2 šolje brašna
- 1 kašičica kakao praha
Krem :
- 500 g pavlake
- 100 g šećera
Priprema kolača :
1. Sve dobro umutiti( testo će biti kao guste krem ) .
2. Podeliti testo na 2 jednaka dela, u jedan dodati jednu kašičica kakao .
3. Ispeći 2 biskvita , ohladiti i iseći oštrim nožem na 2 dela .
4. Umutiti pavlaku sa šećerom
5. Premazati biskvit sa kremom ( po želji , možete dodati orahe , kandirano voće ) .
6. Kakao u prahu posuti odozgo
7. Ostavite da stoji 3 sata .
