Vanilice
Potrebno je:
500 g brašna
300 g masti
5 kašika šećera
2 žumanceta
1 jaje
l limun
džem od kajsija
200 g šećera u prahu
2 kesice vanili šećera
Priprema:
U većoj činiji penasto umutite mast pa dodajte šećer, žumanca, jaje, limunovsok i narendanu koru limunu i sve to opet dobro izradite. Sada dodajte brašno i umesite testo (najbolje da rukom mesite), tako da dobijete glatku smesu. Stavite testo u foliju i ostavite 15-20 minuta u frižider. Rernu zagrejte na 180 stepeni. Pospite radnu ploču sa malo brašna i oklagijom razvite koru debljine 5 mm. Uzmite modlicu i vadite vanilice, pa ih ređajte u pleh u kome ćete peći. Kad ste popunili pleh (od ove smese bi trebalo da dobije dva puna velika pleha), stavite u zagrejanu rernu i pecite oko 7 minuta, da narastu i porumene. Najbolje je da se ne odvajate od rerne jer je dovoljan minut nepažnje da vanilice pregore. Meni se sto puta desilo da ih pogledam i kažem sebi još samo malo, a onda se okrenem i ostavim ih 1-2 minuta duže i onda mogu da ih bacim. Znači uspešno smo ih ispekli i izvadili iz rerne. Vanilice ostavite da se prohlade, pa ih tek onda filujte. U jedan dublji tanjir sipajte šećer u prahu i vanili šećer i lepo izmešajte, u munju činijicu sipajte džem od kajsija i počnite filovanje. Uzmite jednu vunilicu i stavite malo džema (uvek mažite donju stranicu), pa poklopite sa drugorn vanilicom i uvaljajte u prah šećer (vrlo obilno uvaljajte) i služite naposlužavnik. Postupak ponavljajte sve dok imate materijala. Vanilice možete složiti u metalnu kutiju i ostaće vam sveže i do dva meseca.
